Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


2016 Abaya Modelleri

2016 Abaya Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 9881

Abaya modellerine Türkiye de de yavaş yavaş ilgi duyulmaya başlandı.Abaya ne diyecek olursanız Arap kültüründen gelen ferace olarak bilinen elbisenin adı.Abaya modelleri siyah pardösü şeklinde kadınların vücut hatlarını belle etmeyen modeldir.Yeni tasarlanan abaya modellerimiz vitrinde şimdiden yerlerini aldı.Tasarımlarımız olsun, kullanılan kumaşları kalitesi ile hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Taşlı modellerimiz ile kumaşıyla farklı farklı modeller ile düğünlerde rahatlıkla giyinebileceğiniz modeller karşınızda duruyor. 2016 Abaya Modelleri galerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Zühre Pardesü Modelleri başlıklı makalemizde yeni moda yazlık pardesü modelleri, yeni moda zühre pardesü modelleri ve zühre pardesü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: abaya modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: