Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


2016 LC Waikiki Erkek T-Shirt (X-Side) Modelleri

2016 LC Waikiki Erkek T-Shirt (X-Side) Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 395

Türkiye’de tekstil dünyasına girdikten sonra her geçen gün Pazar payında önemli artışlar sağlayan LC Waikiki yarattığı X-Side markasıyla Türkiye’nin mağaza bazında en fazla T-Shirt ve Sweat Shirt satan markası olmayı başardı. Neredeyse her yaş grubuna hitap eden X-Side sweat ve T-Shirt lerin v yaka, bisiklet yaka, polo gibi farklı beğenilere hitap eden modellerine rastlamak mümkün. Bir LC Waikiki klasiği olan yatay çizgi desenlerini de yine yeni sezon T-Shirt modellerinde sıkça rastlıyoruz. Gündemi takip eden ingilizce yazılar ve baskılar ayrıca mizahi öğelerle beslenen yeni sezon Sweat ve T- shirt modelleri oldukça neşeli ve eğlenceli görünüme sahip. LC Waikiki’nin yeni sezon X Side modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Miss Defne Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2012 miss defne gelinlik modelleri, 2013 miss defne gelinlik modelleri ve yeni sezon gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: