Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


2016 LC Waikiki Erkek T-Shirt (X-Side) Modelleri

2016 LC Waikiki Erkek T-Shirt (X-Side) Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 390

Türkiye’de tekstil dünyasına girdikten sonra her geçen gün Pazar payında önemli artışlar sağlayan LC Waikiki yarattığı X-Side markasıyla Türkiye’nin mağaza bazında en fazla T-Shirt ve Sweat Shirt satan markası olmayı başardı. Neredeyse her yaş grubuna hitap eden X-Side sweat ve T-Shirt lerin v yaka, bisiklet yaka, polo gibi farklı beğenilere hitap eden modellerine rastlamak mümkün. Bir LC Waikiki klasiği olan yatay çizgi desenlerini de yine yeni sezon T-Shirt modellerinde sıkça rastlıyoruz. Gündemi takip eden ingilizce yazılar ve baskılar ayrıca mizahi öğelerle beslenen yeni sezon Sweat ve T- shirt modelleri oldukça neşeli ve eğlenceli görünüme sahip. LC Waikiki’nin yeni sezon X Side modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Lacoste 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu başlıklı makalemizde Lacoste 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: