Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


2016 Nike Sportswear

2016 Nike Sportswear
Yorumlar: 0 Okunma: 118

Nike’ın yeni sezon modellerinden en çarpıcı olanlardan bir tanesi de Nike sportswear imzasını taşıyan Nike LunarLite Rejuven8 mid. Rahat giyinmeyi sevenleri hedefleyerek tasarlanan Nike LunarLite Rejuven8 mid diğer spor ayakkabı modellerine nazaran oldukça farklı bir tasarıma sahip. Birçok farklı kıyafetle giyebileceğiniz Nike LunarLite Rejuven8 mid modeli klasik modellerden sıkılanlar için oldukça iyi bir alternatif. Yekpare parçadan üretilen üst bölümüyle dikkat çeken Nike LunarLite Rejuven8 mid hafif ve esnek olmasının yanı sıra ayak sağlığı düşünülürek yaratılmış yan delikleriyle rahat bir kullanım vaad ediyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri 2012 ve Karışık Ayakkabı Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: