Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


2016 Yaz Kapri ve Şort Modelleri

2016 Yaz Kapri ve Şort Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 195

2016 yazı bildiğiniz gibi aşırı sıcakların etkisiyle kavuracak bizleri.. Daha önceki yıllarda görmediğimiz derecede sıcaklıklar 2016 yazında bizleri bekliyor.. Bunun için alınabilinecek önlemlerin başında tabiki giyim kuşam var.. Helede sürekli gezen veya dışarıda olmak zorundaysanız mutlaka üzerinize serin tutacak kıyafetler almalısınız.. Aksi takdirde zaten yakıcı olan güneşin sıcaklığını bu defa içinizde hissedersiniz.. İşte bu nedenle sizlere biraz yardımı olur diye düşündüğümüz ve sıcak havalarda serin tutabilecek kıyafetleri araştırdık ve birbirinden şık şort ve kapri modelleri bulduk. İşte sizler için hazırladığımız bayan kapri ve şort modelleri galerimiz..

 

Bir önceki yazımız olan Taç Perde Modelleri 2016 başlıklı makalemizde Taç Perde Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: