Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Clarks 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Clarks 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu
Yorumlar: 0 Okunma: 357

Clarks ayakkabı uzun yıllardır dünya piyayasasında kendini gösteriyor. Tasarladığı ayakkabıları kaliteli malzeme ve üstün dikiş sistemi ile birleştiren marka koleksiyonlarında kaliteli ve dayanıklı ayakkabılara yer vermektedir. Sıra dışı tarzı ve renkleriyle yer aldığı modeller hem erkeklerin hem bayanların dikkatini çekmektedir. Rahatlığı ve şıklığı bir arada görmek istiyorsanız Clarks a mutlaka bir bakın.

Dünyaca ünlü bir İngiliz markası olan Clars kollesiyonunda en çok göze çarpan loefer larıyla, platform tabanlı ayakkabılarıyla, kuzu derisi botlar, rengârenk babet modelleriyle ve binici çizmeleriyle yine sizlerle.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Miss Defne Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2012 miss defne gelinlik modelleri, 2013 miss defne gelinlik modelleri ve yeni sezon gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: