Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Colin’s 2016 Yaz Kreasyonu

Colin’s 2016 Yaz Kreasyonu
Yorumlar: 0 Okunma: 339

Dünya çapında giyim sektöründe öncü markalardan biri olan Colin’s ülkemizde de hatırı sayılır bir kitle tarafından tercih ediliyor. Colin’s 2016 modelleri yine birbirinden çarpıcı.

Colin’s 2016 Kreasyonu

Dünyada 580 mağazsıyla tüketicisine hizmet veren Colin’s ülkemizde de tercih edilen markalar sıralamasında her geçen gün üst sıralara tırmanıyor. Colin’s bu ilgiyi fark etmiş olacak ki 2016 sezonunda ülkemizdeki mağaza sayısını 190’ a çıkardı. Bu, artık dünya ile aynı anda yeni çıkmış bir Colin’s ürününe sahip olabileceğimiz anlamına geliyor. Tasarım zenginliği ve kalitesiyle sektördeki diğer markalardan her daim bir basamak önde olan Colin’s, her sezon kendi çizgisi dâhilinde özgün tasarımlara imza atarak özellikle gençlerin tercih ettiği bir marka olmayı başarıyor. Önceki sezonlar gibi 2016 sezonuna da da iddialı giren Colin’s 2016 sezonu için hazırladığı tasarımları, dünyanın sayılı moda merkezinde kalabalık bir moda izleyicisine renkli showlarla tanıttı. 2016 sezonu için hazırlanan tasarımlarında üç ana temaya ter veren Colin’s, ilk temasında 1960’ların ve 70’lerin Rock kültürünün temsil ettiği asi ruhu yansıtan deri etek ve deri pantolon, kısa ceket ve yelekleri kullanarak kadın modellerinde efeminen bir görüntüyü, erkek modasında ise agresif ve sert bir çizgiyi ön plana çıkarıyor. “ Campus Britannica” adı verilen ikinci tema da ise okul yıllarında sıkça kullandığımız el örgüsü ve trikoların oluşturduğu üst kıyafetler, ekose gömlekler ve rahat kesimli denim pantolonlar mevcut. “ Glamorous Girl” isimiyle tüketiciye sunulan son tema da ise parti kültüründen esinlenen Colin’s 2016 sezonu için dikkat çekmeyi seven sıra dışı temalardan hoşlananlar için oldukça ideal seçenekler sunmayı başarıyor. Colin’s 2016 sezonu kreasyonunun bulunduğu Colin’s 2016 modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Boya göre etek seçimi nasıl olmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: