Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Converse 2016 Bayan Ayakkabı modelleri

Converse 2016 Bayan Ayakkabı modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 250

Kendine has yapısıyla Converse ayakkabıları her geçen gün ürün yelpazesine yeni modeller ekliyor. Zarif ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken yeni model converse’ler kırmızı mavi ve yıldız figürlerinden esinlenerek hazırlanmış. Özellikle alışılmışın dışında tasarımlardan hoşlanan bayanların ilgisini çekmek için tasarlanmış yeni modeller “americana” ismiyle satışa sunuldu. Converse yeni tasarımlarıyla piyasaya oldukça iddialı girmeye hazırlanıyor. Bu yüzden yeni model converse’ ler oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahip. Ürün çeşitliliği bununla da sınırlı değil. Converse’lerin kısa ve uzun çeşitleri de tüketici beğenisi düşünülerek hazırlanmış. Ayaklar için rahatlık sloganıyla piyasaya giren yeni sezon converse ayakkabı modellerini Converse’in internet sitesinden online yada mağazalarından alabilirsiniz. Rahatlığın yanı sıra özgün tasarımlarıyla bayanların beğenisine sunulan yeni sezon converse ayakkabı modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri 2012 ve Karışık Ayakkabı Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: