Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Giuseppe Zanotti 2016 Sonbahar / Kış

Giuseppe Zanotti 2016 Sonbahar / Kış
Yorumlar: 0 Okunma: 136

Hangi bayan ayakkabı çılgını değil ki? Birçok bayanın tek derdi bütün ayakkabılar, kıyafetler benim olsun. Kabaran kredi kartı borçlarına bile aldırış etmeden, onlarca ayakkabımız olmasına rağmen hiç ayakkabımız yok diyerek hiç düşünmeden alan biz kadınlar hangi boyuttayız ben çözemedim açıkcası! Ee, bizler de hal böyleyken ayakkabılara aşık olmamak elde mi?

Hele ki Giuseppe Zanotti‘nin ayakkabılarına ayılıp bayılmamak olur mu?Açıkcası Zanotti’nin ayakkabılarına ölüp bitip tapıyorum denebilr. Bize de Giuseppe Zanotti’nin her sezon ayakkabılarını takip etmek aşık olmak düşüyor.Tasarımları her sezon büyük beğeni toplayan Giuseppe Zanotti 2016 sonbahar/kış sezounda da mükemmel ayakkabıla ortaya çıkarmış.Belki de bazılarınız bana ‘sıradan bilindik ayakkabılar bunlar niye ölüp bitiyorsun’ diyebilirsiniz ancaktopuğun orantılı gelişi,dolgu ile topuğun o muazzam birleşimi onu sıradanlıktan uzaklaştıran en küçük detaylar diyebiliriz.Öyle ki Giuseppe Zanotti’nin ayakkabı tasarımcılığı doğduğu şehirden de geliyor olabilir,havasından suyundan etkilenmişte olabbilir öyle deil mi?Şaka bir yana Zanotti kaliteli ayakkabı imalatı ile tanınan İtalya’nın San Mauro Pascoli şehrinde dünyaya gelmiş ve büyük markalr için ayakkabı tasarlamış ardından 1990’lı yıllarda kendi ayakkabı markasını kurmaya karar vermiş ve ilk butiğini Milano da açan Zanotti daha sonra modanın merkezlerine açılıp New York,Paris,Londra ve Moskova da şubeler açmış.2007 yılında ise İstanbul da butiğini açan Giuseppe Zanotti Thakoon,Balmain,Proenza Schouler,Christpher Kane ve Delfina Delletrez gibi markalarla işbirliği yapmaya devam ederek kuşkusuz modaya yön verenlerden olduğu gözardı edilemez.

Giuseppe Zanotti, İlkbahar/yaz koleksiyonu tanıtımında ki gibi 2016 sonbahar/kış çekimlerinde de yine Anja Rubik’le işbirliği yaptı ve ortaya bu kareler çıktı.

Bir önceki yazımız olan Emilio Pucci İlkbahar / Yaz Modası 2016 başlıklı makalemizde Emilio Pucci İlkbahar / Yaz Modası 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: