Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Lacoste 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Lacoste 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Yorumlar: 0 Okunma: 115

Aslında biraz erken olduğunun farkındayım. Ancak Lacoste’un 2016 İlkbahar-Yaz kreasyonundan da biraz bahsetmek istiyorum. Dünyanın sayılı moda merkezlerinde tanıtımı yapılan Lacoste 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu, erkek ve bayanlar için sunduğu farklı tasarımlarıyla moda çevrelerinden tam not almayı başarmış görünüyor. Klasik Lacoste çizgisinin yanı sıra asimetrik kesimler ve renkli detaylarıyla Lacoste’un yeni sezon modelleri birbirinden zarif tasarımlara sahip. Özellikle klasik Polo t-shirt temasını kullanarak tasarım zenginliği yaratmayı başaran Lacoste renk uyumu konusunda bir tekstil markasının ulaşabileceği sınırları zorluyor. Diğer markalara oranla koleksiyonlarında çoğu zaman daha mütevazı tasarımları görmeye alışkın olduğumuz Lacoste 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonunda bu çizginin biraz dışına çıkmış görünüyor. Renk bütünlüğünü ve modern kesimleri koleksiyonunda başarıyla yansıtan Lacoste, alışkın olduğumuz görüntüsünü biraz yenilemiş görünüyor. Kadın koleksiyonunda düşük omuzlu üstler ve kontrast renkleri kullanmayı seçerek daha genç bir görünüm sunan Lacoste, erkek modasında ise Klasik dokuları kullanarak daha erkeksi bir görüntü yakalamayı başarmış. Ayrıca kadın koleksiyonunun biraz daha muzip bir görüntü çizerken erkek koleksiyonunun daha ciddi bir görüntü çizdiğini de söylemeliyim.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri 2012 ve Karışık Ayakkabı Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: