Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Levi’s 2016 Ayakkabı Modelleri

Levi’s 2016 Ayakkabı Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 295

Klasik markaların ürünlerinden sıkıldıysanız ve farklı tasarımlar arıyorsanız Levi’s 2016 ayakkabı modelleri tam size göre. Kot pantolon sektöründe ismini sıkça duymaya alışkın olduğumuz Levi’s ayakkabı dünyasına girdikten kısa bir süre sonra özgün tasarımları ve renkli modelleriyle ayakkabı tüketicinin ilgisini çekmeyi başardı. Denim Jean konusunda dünyanın sayılı markalarından olan Levis’in 2016 modelleri yine denim jean’lerle kolayca kombine edebileceğiniz şık tasarımlarıyla fark yaratıyor. Özel Levi’s teknolojisiyle üretilen üst bölüm, kauçuk ve esnek taban özelliği ve soğuk havalara karşı yalıtımı üst seviyede tutan iç astar yapısı Levi’s 2016 ayakkabı modellerinde ön plana çıkan önemli ayrıntılardan bazıları. Ayakkabı dünyasında da iddialı olduğunun sinyallerini veren Levi’s’in 2016 ayakkabı modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Levi’s 2016 Curve ID Modeli başlıklı makalemizde Levi’s 2012 Curve ID Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: