Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Levi’s 2016 Curve ID Modeli

Levi’s 2016 Curve ID Modeli
Yorumlar: 0 Okunma: 212

Her sezon denim jean sevenlerin gözdesi olan Levi’s, bayanlar için özel olarak tasarladığı Curve ID modeliyle 2016 sezonuna da iddialı girmeye hazırlanıyor. Birçok bayanın seçerken zorlandığı denim jean konusunda sınırları zorlayan Levi’s, kadın vücuduna tam oturan tasarımıyla fark yaratmayı başarıyor. Düşük bel kesimlerden sıkılanlar için yüksek bel seçeneğiyle piyasaya sunulan Curve ID modeli, farklı giyinmeyi seven bayanlar için oldukça iyi bir alternatif. Geçtiğimiz sezonlarda da bayanların gözdesi olmayı başaran Levi’s 2016 sezonu için tasarladığı yeni modellerinde birçok farklı renk seçeneği ve paça alternatifini de koleksiyonuna ekleyerek bayanlar için çarpıcı tasarımlar yaratmayı başarmış görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri 2012 ve Karışık Ayakkabı Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: