Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


New balance ayakkabı modelleri

New balance ayakkabı modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 1887

Rahatsız bir ayakkabının içerisinde olan ayak günlük koşuşturmaya dayanamaz ve gün bize çile gibi gelmeye başlar. Spor ayakkabısı alırken genellikle moda,  fiyat ve rahatlık etmenleri seçimimizi etkiler. Hepimiz iyi görünen bir ayakkabı isteriz fakat asıl önemli olan ayak sağlığımız ve yaralanmalardan korunmaktır, seçimlerimizi önce bu amaca göre yapmalıyız.

Birçok ayakkabı, bazı spor türlerinin neden olabileceği burkulma ve gerilmelerden ayakları korumak için yapılır. Bu sebeple, eğer bir spor dalıyla haftada 2-3 günden fazla ilgileniyorsanız o spor dalına özgü ayakkabı edinmelisiniz. Bunların yanı sıra önemli diğer unsurda ayak tipimizi iyi analiz etmek ve ona göre ayakkabı seçimi yapmak. Düztaban, Normal ve çukur taban olmak üzere üç kategoriye ayrılır. İdeal olan, normal ayak tipidir. Ayakkabılarla ayaklarımızı mümkün olduğunca normal pozisyonda tutmaya çalışırız fakat bu konuda her ayakkabıya güvenmemek gerekir. Bu nedenle “ıslak test” yöntemiyle ayak tipinizi kolaylıkla belirleyip ona uygun seçim yapabilirsiniz.
Her ayakkabının fonksiyonu, tabanı, bileği ve ayağı sarış şekli branşa yönelik olarak yapılıyor. New balance modelleri sağladığı rahatlık, dayanıklılık ve yüksek performansı  nedeniyle en çok tercih edilen markalar arasında.
Spor salonlarında, gezilerde, yürüyüşler ve koşularda istediğimiz konforu sağlayabilen new balance her sezon bir çok yeni modeliyle gözlerimize de hitap ediyor. Kadın, erkek ve çocuklar için üretim yapan markaya kolaylıkla New Balance modellerini mağazalarından ve online satış sitesi olan www.shopvepa.com adresinden.ulaşmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2016 Adil Işık’dan Gece Elbiseleri başlıklı makalemizde 2012 Adil Işık’dan Gece Elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: new balance yeni sezon,new balance ayakkabi,ayakkabı modelleri,new balance ayakkabı modelleri,new balance modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: