Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Nike Lunar Glide +3 Koşu Ayakkabısı

Nike Lunar Glide +3 Koşu Ayakkabısı
Yorumlar: 0 Okunma: 842

Nike, mükemmelliği arayanlar için tasarladığı LunarGlide+3 koşu ayakkabısıyla yeni sezonda kendini kanıtlayarak piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Rahatlığın ve esnekliğin ön planda olduğu LunarGlide+3 koşu esnasında ayağı yumuşak bir dokunuşla destekleyerek mükemmel bir denge sağlıyor. Esnekliğin yanı sıra nefes alabilen yapısı sayesinde rahatlığın maximum düzeye çıkarıldığı bu koşu ayakkabısı ile sporun tadına varmak size kalıyor. Her ihtiyaca göre spor ayakkabı üreten Nike, koşu sporunun müdavimleri ve yeni başlayanlar için tasarladığı LunarGlide+3 koşu ayakkabısı ile koşu severlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bir ayakkabıda hem rahatlık hem şıklık isteyenler için LunarGlide+3 canlı renkleri ve şık tasarımlarıyla beklentileri tamamiyle karşılıyor.

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: nike yeni sezonBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: