Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Pronovias 2016 Yaz Gelinlik Modelleri

Pronovias 2016 Yaz Gelinlik Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 518

Giysilerin içinde en sade ve en masum olanıdır gelinlik… Genç kızların ve evlenmeyi düşünen herkesin hayalinde canlandırdığı bir tane model vardır mutlaka.

Hayalindeki modeli giyebilenler şanslı kimselerdir çoğu zaman. Bazen hayallerimizde tasarladığımız şeylere ulaşmamız o kadar da kolay olmaz çünkü.

Pronovias’ın 2016 yazı için hazırladığı modeller gelinlik seçiminde karar veremeyenler için harika seçenekler sunuyor. Giysilerde olduğu gibi, gelinliklerde de modanın etkisi görülüyor. Sezonun kumaş ve aksesuar trendleri gelinlik modellerine de yansıyor. Saç ve makyaj trendleri de dâhil olmak üzere, modadan uzak kalmak biraz zor.

Pronovias’ ın 2016 yaz lookbook’ u dış mekânda çekilmiş çok hoş fotoğraflardan oluşuyor. Düğün fotoğrafları için farklı alternatifler arayanlar, bu fotoğraflardan esinlenebilirler. Yaz mevsimi için oldukça iç açıcı görünüyor. Yeşillikler içinde çiçekler ve salıncaklar ile konsept yaratılmış.

Gelinlikle birlikte yapılacak makyajın oldukça sade olması gerektiğine inanıyorum. Gözleri ön plana çıkaracak hafif buğulu bir göz makyajı gelinleri her zaman olduğundan daha romantik gösteriyor. Saçlarda ise artık öyle abartılı modellere yer yok. Sade topuzlar ve hafif dalgalı doğal saçlar ön planda. Neyse ki; o saçlara dökülen simlerden eser kalmadı:)

Pronovias’ın gelinlik modellerini, klasik gelinliklerden çok farklı ve özel elbise tarzında olduğu için çok beğeniyorum. İhtişamı bol ama aynı zamanda masumluğundan hiçbir şey kaybetmemiş modeller ortaya çıkarıyor. 2016 yılının gelinlik modasında upuzun yerlere kadar duvaklar, küçük taşlardan oluşan detaylar, uçuşan etekler, straplez modeller ve de tüllerden oluşan gelinlikler var. Bir gelinliği gelinlik yapan detaylardan vazgeçmemişler.

Bu sezon elbiselerde de sıkça kullanılan Helen tarzı tek omuzlu modeller gelinliklere de hareket kazandırmış. Belden oturan üst kısmı dökümlü uzun kuyruklu model alışılagelmişin dışında gelinlik modelleri arayanlar için birebir.

Bazı modellerin etek kısmında kullanılan yoğun tüller, kendini prenses gibi hissetmek isteyenler için oldukça iyi bir alternatif. Bu tarz modeller genellikle straplez üstlerle birlikte kullanılıyor. Sadece saten kumaşlardan hazırlanan daha sade modellere de rastlamak mümkün. Burada sizin zevkleriniz, tarzınız ve nasıl bir gelin olmak istediğiniz önemli. Kendinize ve hayallerinize en uygun gelinliği bulabilirseniz, şanslı gelinler arasında yer alabilirsiniz.

Pronovias’ın 2016 yılı için hazırladığı bu lookbook, çok hoş ve etkileyici geldi bana. Kullanılan dış mekan ve yaratılan konsept evlenmek istemeyenleri bile fikirlerinden caydırabilir, benden söylemesi!

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: 2012 yaz sezonu gelinlik modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: