Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


PUMA BodyTrain yürüyüş ayakkabı modelleri

PUMA BodyTrain yürüyüş ayakkabı modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 702

Önceki sezon MBT markasını yaratarak spor ayakkabı dünyasına yeni bir soluk kazandıran Puma bu başarısını perçinlemeye kararlı görünüyor. “Ayaklar için sağlık” sloganıyla piyasaya giren Puma’nın yeni sezon yürüyüş ayakkabıları kısa bir sürede seçkin bir kitleye ulaşmayı başardı. Body Train ismiyle satışa sunulan yeni nesil Puma yürüyüş ayakkabıları isminden de anlaşılacağı gibi uzun yürüyüş yapmayı sevenler için özel olarak üretildi. Body Train modellerinin en ilginç özelliklerinden birisi de yürüyüş esnasında bacak kaslarınızı %18 oranında daha fazla çalıştırması. Spor giyim konusunda her sezon olduğu gibi bu sezonda fark yaratmayı başaran markaların başında gelen Puma’nın yeni sezon Body Train yürüyüş ayakkabılarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: puma yürüyüş ayakkabı modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: