Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Saç modelleri 2016

Saç modelleri 2016
Yorumlar: 0 Okunma: 682
Saç modelimizi seçerken öncelikle yüz şeklimize, çene, burun yapımıza dikkat etmeliyiz.  İnce telli saçlara sahipsek dikkatle kesilen katlar saçımızı daha fazla daha dolgun gösterir ve hareket kazandırır. Eğer yüz şeklimize uygunsa bu saçı bir perçem ya da kahkülle tamamlayabiliriz.Kalın ve sert saçlıysak çok kısa kestirmemeye dikkat etmeliyiz. Kalınlığından dolayı oldukça fazla görünen saç bir de kısa kestirince oldukça kötü bir görüntüye neden olabilir. Dalgalı saçlarımız için uzun saç modelleri daha uygundur. Tıpkı kalın telli saçlarda olduğu gibi bu tür saçlarda da kabarma söz konusu olabilir. Saç ne kadar uzarsa dalgası o kadar azalır. Buna dikkat ederek saçımıza şekil vermeliyiz. Kıvırcık saçlar fazla çeşitlilik gösterir. Bu tür saçları doğal haliyle bırakmayı tavsiye ediyorum. Bunun dışında farklı topuz teknikleriyle de hoş bir görünüm elde edebiliriz.
Sarışın ve kumrallar için bu sene platin saçlar moda haline geliyor. 2016 saç modelleri arasında dalgalı saçlar ön planda. Bunun yanı sıra önlerden sıkıca tutularak at kuyruğu haline getirilen saçlarda yaz  modasına oldukça uygun modeller arasında. Şimdi yüz şeklimize ve göz zevkimize uygun modeli bularak kuaförlerin yolunu tutmak için birkaç örnekle fikir vermek istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Hamile Kıyafetleri başlıklı makalemizde 2012 Yazlık Hamile Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: perçem modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: