Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Swatch Touch 2016 Koleksiyonu

Swatch Touch 2016 Koleksiyonu
Yorumlar: 0 Okunma: 247

İsviçre deyince ilk aklıma gelen çikolata ve ardından saat oluyor ancak İsviçre saati deyince kuşkusuz ilk aklıma gelen ise Swatch oluyor. Yıllardır bilinen bir gerçek vardır ki İsviçre saatleri, saatlerin en kalitelisidir. Saatleri satarken İsviçre saati dediğinizde akan sular durur, müşteri hiç tereddüt etmeden saati almak ister, psikolojik olarak etki altına girer hemen.

Şöyle bir durum vardı ki; İsviçre saatleri mekanikti, Japonlar ise mekanik saatlere karşı dijital saatleri çıkardılar. Plastik, dijital saatlerin insanlar tarafından çok tercih edilmeyeceği, yeni çıktığı için ve ucuz olduğu için kalitesiz olacağı düşüncesini savunan İsviçreli saatçiler zamanla yanıldıklarını anlayacaklardı. İsviçreliler dijital saatlerin mekanik saatleri geçemeyeceğini düşünürken, dijital saatlerin akıl almayacak şekilde satış patlaması yaşaması herkesi şaşırtmıştı. Casio F-91 modellerinin, bizlerin anlayacağı tabirle klasikleşmiş Casio asker saatlerinin hala çok satılıyor olması bile Japonların başarısını ortaya koyuyor.

İşte bilinen tüm bu sebepler ile Swatch’ın kesinlikle dijital saat üretmeyeceği ve satmayacağı düşüncesi beynimizde yer etmişken, Swatch çıkardığı Touch koleksiyonu ile beni çok şaşırttı kadar çok beğendim ki Swatch Touch koleksiyonunu, eminim ki mekanik saatleriyle bir numara olan Swatch dijital saatleri ile de büyük beğeni toplayacaktır.

LCD geniş ekranı ve dokunmatik butonları ile 6 renk çeşidiyle sunulan plastik kasa ve silikon kayışlı Swatch Touch saatlerin fiyatları ise 295 TL. Bu rengarenk saatlerle cıvıl cıvıl olmak istiyorsanız hemen Swatch Store’lara koşun derim. Ben mavi rengini gözüme kestirdim bile, sizin tercihiniz hangisi?

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: