Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni Moda Bileklik Modelleri 2016

Yeni Moda Bileklik Modelleri 2016
Yorumlar: 0 Okunma: 317

Ellerinizin doğal zarafetini tamamlayan bileklikler, kıymetli aksesuarların önde gelenlerinden biridir. Renkli doğal taşlardan yapılan, yeni tasarımlarla alışılagelmiş kuyumculuk anlayışının dışına çıkan alışılmışın dışında farklı tasarımlar kadınların kalbini çalmaya devam ediyor. Nadir bulunan doğal taşlarla, el işçiliği ile özenle tasarlanan bu bileklik modellerine sahip her bileğin asaleti çok farklı oluyor. Kelepçelerden sert tasarımlara, zincir bileziklerden boncuklara kadar tüm bileklik modelleri bu sezonun modası. Bu sezon, mücevher kutunuzda özellikle bileklik ve bileziklere geniş bir yer ayırmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Tül Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2013 tül elbise modası, elbise modelleri ve tül elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: