Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni Moda Çizgili Elbise Modelleri 2016

Yeni Moda Çizgili Elbise Modelleri 2016
Yorumlar: 0 Okunma: 365

2016 yılında oldukça moda olan çizgili ve esnek kumaştan yapılmış olan elbise modelleri oldukça moda idi.Çizgiler bluz ve pantolonlarda da görünmeye başladı ve yılın en çok tercih edilen elbise modelleri arasında girmeyi başardı. Özellikle dikey çizgili pantolon tasarımları bu yıl hemen hemen her yerde karşımıza çıkacak.Dikey çizgili pantolon modelleri kısa hanımların daha uzun görünmesini sağlıyor.Çizgili kıyafet tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken maddeler var.Bunlar; yatay çizgili bluz ve elbiselerin olduğumuzdan daha geniş yani kilolu göstermesi dikey çizgililerinde ince ve uzun göstermesi gibi.Çizgili Elbise Modelleri galerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Payetli Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde 2013 payetli elbiseler, payetli elbise modelleri ve yeni sezon payetli elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: çizgili kumaştan elbise modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: