Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni Moda Matmazel Çanta Modelleri

Yeni Moda Matmazel Çanta Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 2142

Küçük büyük fark etmeksizin içine dünyaları sığdırdığımız çantalarımız olmazsa olmazımızdır. Elbiselerimiz tamamlayan şık aksesuarlarımız olmalarının yanında en büyük yardımcımızdır.

Bir kadının çantasının içindekiler saymakla bitmez. Kıyafetimiz şık, spor, salaş ya da abiye olsun fark etmez elimizde bir çanta mutlaka olur. Matmazel çanta modellerien yeni tasarımlarıyla bizi bekliyor.

Çanta alırken ilk gördüğümüz yani ilk beğendiğimiz çantayı almak yerine çok sayıda çeşit inceleyerek kararımızı vermemiz gerekir. Boy uzunluğumuza göre çanta seçimi yaparsak daha şık bir görünüm elde edebiliriz. Örneğin uzun boyluysak büyük çantaları tercih etmekte bir sakınca yok fakat minyon tipli biraz kısa boyluysak çantamızı da ona göre biraz daha ufak seçmeliyiz.
Kilo olarak biraz fazlaysanız yani büyük beden denilen kriterdeyseniz küçük çantalar tercih etmemenizi öneririm çünkü küçük çantalar sizi daha kilolu, daha geniş gösterebilir. Basenleri fazla olan bayanlar da uzun saplı çantalardan uzak durmalı. Çantayla basen bölgesine dikkati yoğunlaştırmak istemiyorsanız kısa askılı çanta tercih etmelisiniz.
Çok desenli kıyafetlere daha sade modelleri tercih ederek denge sağlayabilirsiniz. Kıyafetiniz sade, düz bir tasarıma sahipse çantanız farklı şekiller, geometrik desenler ya da birkaç rengin birleştiği dikkat çeken tarzda olabilir.
Tüm bunlara uyarak çanta tercihinizi yapabilirsiniz. Matmazel çanta modelleri oldukça şık, kullanışlı ve dayanıklı. Çanta fiyatlarını ve modellerini sitesinden takip edebilirsiniz. www.matmazelstore.com/ Adresine girerek çantaları görmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: canta modelleri,çanta,matmazel çanta,matmazel çanta modelleri 2012 fiyatları,matmazel çanta modelleri,matmazel çanta 2013,matmazel çanta yeni sezon,matmazel çanta modelleri 2012,bayan kol çantasıBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: