Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni moda Nike topuklu ayakkabı modelleri

Yeni moda Nike topuklu ayakkabı modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 3506

Nike’ı genellikle spor ayakkabı modelleriyle tanıyoruz fakat marka ‘Woman’s Nike Dunk Heels’ adı altında kendi çizgisinin dışına çıkarak spor topuklu ayakkabıları satışa sundu.

Nike topuklu ayakkabı modelleriyle şıklık yarışında iddialı seçenekleri bir araya getiriyor. Topuklu ayakkabıları şıklıklarının yanı sıra oldukça rahat tasarımıyla kadınların dikkatini çekiyor.
Spor ayakkabının rahatlığı ve topuklu ayakkabının şıklığını birleştiren Nike; elbise, pantolon, Jean altında oldukça kullanışlı olabilecek topuklu  ayakkabı modelleriyle tercih ediliyor. Bu koleksiyonla herkesi önce şaşırttı olumlu olumsuz birçok yorumla karşılaştı fakat şimdilerde vazgeçilmezler arasına girmeyi başardı.
Topuklu ayakkabıların şıklığının yanında bir süre sonra ayağı yorduğunu, ağrı yarattığını hepimiz biliyoruz fakat Nike topuklu ayakkabı modelleriyle bu tabuları yıkmayı amaçlıyor. Spor ayakkabı rahatlığında topuklu ayakkabı şıklığında bu değişik tasarımlar oldukça iddialı bir görüntüye sahip. Tercihimizi giyim tarzımın ve boy ölçümüze bakarak seçersek başarılı bir görüntü elde edebiliriz.
Doğru ayakkabı seçimi için dikkat edilmesi gereken noktaları sıralamak gerekirse size önerilerim şu şekilde olur;
Ayaklarınız gün içerisinde biraz şiştiği ve büyüdüğü için ayakkabınızı gün sonunda satın almayı tercih edin. Topuklu ayakkabının ayağınıza büyük gelmemesine dikkat edin. Yürürken ayak öne kayabilir bunun için kaydırmaz tabanlar alabilirsiniz. Ayakkabıyı denerken çift olarak giyin yani sadece sağ ya da sol tekini deneyerek karar vermeyin. Bunun yanı sıra ayakkabı ayağınızdayken yürüyün kontrol edin oturarak ayakkabı satın almayı tercih etmeyin. Ayakkabı sıkıyorsa zamanla açılır sözlerine inanmayın ve bu tür ayakkabıları satın almayın.

Bir önceki yazımız olan Mavi bayan gömlek modelleri 2016 başlıklı makalemizde Mavi bayan gömlek modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: nike,nike topuklu ayakkabı fiyatları,topuklu spor ayakkabı,yeni sezon topuklu ayakkabı modelleri,spor topuklu ayakkabı modelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: