Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni Moda Sarışınlar İçin En Doğru Makyaj

Yeni Moda Sarışınlar İçin En Doğru Makyaj
Yorumlar: 0 Okunma: 154

1- Makyajınızın böyle güzel ve tabiî ol­ması için, aşağıdaki kurallara dikkat edin:

2- Pudra fondöteninizin uzun ömürlü olmasını sağlar. Ancak seçeceğiniz tona dikkat edin. Çok koyu olmasın. Sıvı fon­döteninizi cildinize iyice yedirdikten sonra, bol miktarda toz pudra sürün.

Sarışın Bayanlar İçin Makyaj

Yumuşak bir fırçayı yüzünüzde gezdi­rerek fazlasını alın. Göz kapaklarınızın ve dudaklarınızın üstüne de pudra sür­meyi unutmayın. Pudra, rujunuzun uzun süre dayanmasını sağlar.
3- Gözlerinizin’daha büyük ve çekici görünmesi için, koyu renk far ve göz kalemi kullanın. Ancak kalemi sadece gözünüzün dış kenarlarına, rimelinizi ise sadece kirpriklerinizin uçlarına sürün.

4- Allığınızı pembe ya da şeftali tonla­rından seçin. Asla koyu ve çok kahverengimsi tonları kullanmayın.’Çene ke­miklerinizin en uç noktasından başlayıp yatay olarak saç diplerine kadar sürün. Ve parmaklarınızın ucuyla çok iyi dağı­tan. Başlangıç ve bitiş yeri belli olmasın.

5- Rujunuzu sürmeden önce dudakla­rınızın iyice pudralandığından emin olun. ilk önce bir dudak kalemiyle, du­daklarınızın dış çizgisini belirginleştirin. Sonra rujunuzu sürün. Eğer isterseniz üstüne parlatıcı da ilave edebilirsiniz.
Allıktan sonra sıra gözlere gelir.

Göz kapaklarına uygun renkte (yeşil, mavi, eflatun veya gri) bir far sürülmeli, kir­pikler pudralanıp rimellenmelidir. Tenin rengine uygun bir rujla makyaj tamam­lanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Miss Defne Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2012 miss defne gelinlik modelleri, 2013 miss defne gelinlik modelleri ve yeni sezon gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: