Yeni Sezon Moda, Yeni Sezon kadın modası ve Yeni Sezon Erkek Modası ile ilgili bilgi sunmayı amaçlayan bir platformdur!


Yeni Sezon Modası Atasay Alyans Modelleri

Yeni Sezon Modası Atasay Alyans Modelleri
Yorumlar: 0 Okunma: 1104

Atasay yıllardır altın sektöründe önde gelen firmalardan birisi.Yeni Sezon Alyans Modelleri ile evlenecek genç çiftlerimizin ilgisini çekiyor.Yaz ayının gelmesiyle birlikte çiftlerin evlilik hazırlıkları da artış gösterdi. Düğün telaşı başladı bununla birlikte evliliğin en önemli yapı taşı sayılan alyanslar için büyük titizlikle araştırmalar başladı.

Kadınların erkeklere göre biraz daha titiz davrandığı konuda farklı alternatifler mevcut. Erkekler daha düz alyans seçerken, kadınlar gösterişli, taşlı modelleri tercih ediyor. Bazı çiftlerimiz uyumdan yanayken, bazı çiftlerimiz ise renkli değişik alyanslarla evliliklerine renkli bir giriş yapma konusunda kararlı. Seçimler zevklere göre yapılırken en önemli konu olan işçilik kalitesine dikkat çekmek gerekmekte.
Atasay firması 1930 lu yıllarda kurulmuştur. Takı sektöründe kendini kanıtlamış bir firmadır. Evlenecek olan birçok çift tarafından tercih edilmektedir. Atasay alyans modelleri 2016 birçok seçeneğiyle çiftlerin ilgisini çekiyor. Eskilerde tek tip olan alyanslar şimdilerde sayısız modellerle karşımızda. Gösteriş sevenler için yoğun taşlı alyansların yanı sıra sadelikten hoşlananlar içinse ufak dokunuşlarla süslenmiş modeller mevcut. Hatta isterseniz fotoğraf baskısı da alyanslarınızda yer alabiliyor. Beyaz, sarı, bakır renkleri mevcut. Atasay evliliğinize nazar değmesin diye istek üzerine alyanslarınıza nazar boncukları işliyor. İşçiliğe, modele göre çok sayıda fiyat yelpazesine sahip alyanslar ait oldukları parmakları, mutlu evliliklerin anahtarı olmak için bekliyor. Birkaç Atasay alyans modelleri 2016 inceleyelim;

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri başlıklı makalemizde 2012 Ayakkabı Modelleri, Ayakkabı Modelleri 2012 ve Karışık Ayakkabı Modelleri 2012 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: atasay alyans 2013Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Diğer Sitelerimiz: